برای همکاری با گرنج کافیست که در آغاز هنر خود را کشف کرده و به مرحله اجرا برسانید، در نتیجه بعد از اجرای هنر دستی خود می‌توانید با همکاران ما در گرنج ارتباط برقرار کرده و راستی آزمایی شوید. بعد از آن فروشگاه گرنج در اختیار شما قرار خواهد گرفت و می‌توانید به راحتی محصولات خود را در ویترین فروشگاه آنلاین خود گذاشته و اقدام به فروش آن به کلیه ایران کنید.

مزایای گرنج

مزایای رقابتی گرنج به گونه‌ای است که محصول مورد نظر شما را به راحتی به هر نقطه از ایران که مشتری داشته باشید رسانده و قیمت‌هایی خوب، به صرفه و عادلانه را هم برای خریدار هم برای فروشنده فراهم می‌کند. پس بعد از این می‌توانید دیگر به فکر اجاره مغازه خود در بهترین نقطه شهر نباشید و به راحتی فروش آنلاین دست سازه های هنری خود را به هر ایرانی در هر شهری برسانید.

از دیگر مزایای گرنج این است که کالاهای شما نه تنها در ایران بلکه در خارج از کشور هم دیده شده و شما می‌توانید مشتریان برون مرزی داشته باشید، گرنج تمامی فرآیند پیگیری فروش محصول به خارج از کشور را برای شما به عهده خواهد داشت تا شما با خیالی راحت به دنبال گسترش ویژگی‌ها و افزایش محصولات خود باشید.

مزیت دیگری که گرنج را برای شما به بهترین پلتفرم کسب و کار آنلاین تبدیل می‌کند این است که به راحتی می‌توانید طیف وسیعی از کالاها و سوغاتی‌های شهر خود را در سایت بارگذاری کرده و به فروش برسانید، پس در نتیجه محدودیتی برای فروش نوع خاصی از محصول برای شما وجود نخواهد داشت.

راه‌های مختلف پرداخت و امکاناتی که پنل سایت در اختیار شما می‌گذارد به گونه‌ای است که می‌توانید به هر گونه که مشتریان‌تان تمایل دارند اقدام به دریافت هزینه و سود فروش خود کنید. دارا بودن درگاه‌های مختلف سازگار با خریدار از دیگر مزایای نام‌برده شده و تعریف شده در گرنج است که امر خرید و فروش و لذت یک معامله واقعی را برای هر دو طیف بیشتر کرده است.

نظم در پرداخت‌ها از دیگر مزایای گرنج است که می‌توان به آن اشاره کرد، در واقع شما بعد از فروش هر محصولی که در سایت دارید می‌توانید درخواست پرداخت خود را ثبت نمایید تا هزینه پرداخت شده از سوی مشتریان برای شما واریز شود، این فرآیند و فرآبند کلی پیگیری سفارش شما با سرعت بی‌نظیری در مجموعه انجام می‌شود.

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که چگونه می‌توانم با مشتریان خود در ارتباط باشم؛ پاسخ سوال شما نزد ماست، از لحظه شروع گشت و گذار در فروشگاه شما تا زمانی که مشتری قصد خرید محصولی را داشته باشد می‌تواند با شما تعاملی سازنده را داشته و ارتباط موثری را برقرار کند. در نتیجه می‌توانید برای فروش محصول خود تلاش کرده و مشتریان خود را متقاعد کنید که محصولی کاربردی، با کیفیت و با قیمتی رقابتی به او عرضه خواهید کرد.

تمامی فرآیند‌ها در مجموعه گرنج و وبسایت این شرکت به صورت اتوماتیک بوده و بلافاصله بعد از ثبت سفارش توسط ما پیگیری خواهد شد، پس سعی شما باید در فروش و عرضه محصولاتی باشد که اقبال خوبی را در بازار هنرهای دست ساز دارد و در نهایت می‌توانید به کمک این فرآیند و مجموعه مزایای نام‌برده شده تعامل خوبی با مشتریان خود برقرار کرده و فروش میلیونی خود را کسب کنید.

منو اصلی