به گرنج خوش آمدید، گرنج همان‌جایی است که داستان‌ها در آن ثبت می‌شود، داستان کسب‌و‌کارهای متنوع با رنگ و بویی خاص که هر کدام داستان خود را دارند، گرنج همان‌جایی است که به استعدادهای این مرز و بوم اهمیت داده می‌شود، استعدادی که شاید تا به حال دیده نشده است واین نقطه‌ای است که امروز گرنج را به وجود آورده است. داستان هر استعدادی که هر ایرانی می‌تواند داشته باشد، از میناکاری و سفالگری با آن رنگ و بوی خاص و چشم‌نوازش بگیرید تا هنرهای دست‌ساز مردمان جنوب کشور که عطر و طعم زندگی را برای ما نقل می‌کند.

این نقطه از زندگی شما که با گرنج آشنا شده‌اید نقطه حساسی است، زیرا ماموریت شما جلوه‌گری فرهنگ و هنر شهر خود است و ماموریت ما در گرنج فراهم کردن این بستر برای فروش محصولات شماست. در نتیجه با هر هنر و سبک و سیاقی که هنردستی را نمایان می‌کند ما پذیرای شما خواهیم بود و این رسالت ماست که این هنر را به دیدگان جای جای ایران عزیز برسانیم.

فراموش نکنید که شما با کمترین هزینه‌ها و حتی شاید هم بدون هیچ هزینه‌ای می‌توانید نمایانگر استعداد درونی خود باشید و کسب و کار محلی و شهری اصیل خود را بسازید، در نتیجه بستر فروش آنلاین صنایع دستی گرنج در اختیار شما خواهد بود تا بتوانید کسب و کار خود را به تمام ایران رسانده و اقلام تولیدی خود را به فروش بگذارید؛ دقت کنید دیگر وسعت فروشگاه شما شهر خود نیست بلکه کل ایران است!

پس در پاسخ به این سوال که گرنج چه کار می‌کند بهترین جواب این است که گرنج برای شما فضایی را فراهم می‌کند که شما در آن فروشگاهی را دریافت کنید که تمامی خدمات و امکانات یک فروشگاه فیزیکی را داراست ولی در وسعت کل کشور؛ در نتیجه شما می‌توانید هنر دست خود را هر چه می‌خواهد باشد را در بستر فروش آنلاین گرنج به فروش برسانید؛ نتیجتا شما علاوه بر اینکه در ازای فروش محصولات خود سود حاصل کرده‌اید می‌توانید آداب و رسوم شهر یا قوم خود را به کل ایران معرفی کنید و همچنین سوغاتی‌های چشم‌نواز شهر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

به زبان عامیانه‌تر اگر بخواهیم نوع فعالیت گرنج را برای شما بیان کنیم باید بگوییم، گرنج پلی است میان تولیدکنندگانی که شاید در بسیاری از مواقع دیده نشده‌اند و مصرف‌کنندگانی که به دنبال هدایا و تزئینی‌های بکر از جای جای ایران پهناور هستند؛ و این رسالت گرنج است که این دو قشر را به هم پیوند دهد تا بتوانند به خوبی با هم تبادل کنند.

به امید روزی که تمام ایران سراسر از هنرمندانی باشد که هنر شهر خود را به تمام کشور نشان داده و باعث درخشش هم در ایران و هم در خارج از مرزهای این کشور باشیم؛ گرنج تا پایان این آرزو همراه شما خواهد بود و این کاری است که ما در گرنج برای آن می‌کوشیم.

منو اصلی